Ubytování CETT

Centrum environmentálních technik a technologií CETT je revitalizovaný „brownfield“ – původně mlýn, pak továrna na výrobu vlněných koberců, dnes kvalitní zázemí pro pořádání kongresů, seminářů a individuálního vzdělávání s ubytovací kapacitou.

Centrum se nachází v klidné lokalitě podhradí zámku Náměšť nad Oslavou, pár minut chůze od samotného centra města. Umístění v malebném prostředí okolních lesů a protékající řeky Oslavy, přitom snadno dostupné z D1 téměř uprostřed ČR, tedy ideální pro setkání partnerů z různých regionů.

UBYTOVÁNÍ

Pokoje jsou umístěny ve třech podlažích, přičemž podkrovní pokoje byly stylově začleněny do půdních prostor a nabízí tak nevšední pohled na původní trámy a kvalitní práci řemeslníků z 19. století. Nabízíme možnost zajištění ubytování v jednolůžkových nebo dvoulůžkových pokojích. 

leták CETT
webové stránky: CETT

Cenovou nabídku Vám zpracujeme na míru dle vašich požadavků.

Kontaktní osobou centra je Jitka Schellová, e-mail: info@cettt.eu mob.: 724 082 737 nebo 724 759 430.

680 681

682 683

 

708 709

Podporují nás

Státní fond životního prostředí České republiky Operační program životní prostředí Evropský fond pro regionální rozvoj pro vodu, vzduch a přírodu Kraj Vysočina European Compostnetwork ECN Ministerstvo životního prostředí Ministerstvo zemědělství